top of page

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY NA STATKU ZA PODPORY EU JIŽ NEBUDOU PROBÍHAT. VYPRŠEL DOTAČNÍ TITUL. DĚKUJEME

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*

I. turnus 5.-9.7.2021

II. turnus 12.-16.7.2021

III. turnus 19.-23.7.2021

IV. turnus 26.-30.7.2021

Již třetím rokem vám můžeme nabídnout, za podpory EU, příměstský tábor na statku. Příměstský tábor je určen pro děti, které mají trvalý pobyt na území M.A.S. Třeboňsko. ( splnění této podmínky je možné ověřit např. zde )

Tábor je určen pro děti, jejichž rodiče pracují, nebo jsou samoživitelé.

Tento projekt je podpořen :

 

Evropským sociálním fondem - Operační program Zaměstnanost. 

číslo projektu  CZ.03.2.65/0.0/16_047/0011708 www.esfcr.cz 

Příměstský tábor bude umístěn v areálu vesnického statku a na přilehlých pozemcích. Provozní doba bude každý pracovní den od 7:00 do 19:00. Dětem bude kromě prostoru pro táborové aktivity k dispozici zázemí pro hygienu a WC, bude zajištěn celodenní pitný režim a 2 jídla denně (oběd, večeře).

Veškerý program se bude odehrávat venku, hlavním zázemím bude velký kompletně vybavený "vojenský" stan. Děti se budou pod vedením kvalifikovaných lektorů věnovat sportovním, rukodělným, ale i vzdělávacím a odpočinkovým aktivitám. Během pobytu poznají chod vesnického statku, budou si moci vyzkoušet práci se zvířaty a péči o ně, získají také potřebné teoretické znalosti. Vzhledem k uvedenému a také k širokému věkovému rozpětí skupiny budou při práci s dětmi vždy přítomni 2 lektoři. Maximální kapacita bude 13 dětí. 2 přítomní lektoři zajistí bezpečnost dětí i kvalitní program. V každém turnusu se uskuteční jednodenní výlet.

Tento tábor je bez výcviku jízdy na koni. 

Cena: Rodiče za své dítě zaplatí pouze 150 Kč/ den ( 750 Kč za jeden turnus). V ceně je zahrnutý oběd a večeře. V ceně není zahrnuta svačina.

číslo účtu

0702927329/0800 - do poznámky uveďte jméno dítěte 

Co zabalit dětem s sebou: 

Oblečení přiměřené aktuálnímu počasí. Pokrývku hlavy, pevné boty, ešus, hrneček, příbor, utěrku, opalovací krém a vzhledem k současné situaci - antibakteriální gel na ruce. 

V případě,že dítě užívá léky  nebo má jiné omezení sdělte tuto skutečnost při nástupu. Nutná je kartička pojištěnce ( kopie). Nedoporučujeme mobilní telefony.

Dále bude nutné odevzdat první den tábora potvrzení o bezinfekčnosti.

Vzor najdete zde 

K přihlášení dítěte je nutné dodat vyplněné tyto dva formuláře. Přihláška na příměstský tábor a potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce ( OSVČ X ZAMĚSTNANÁ OSOBA X OSOBA NA ÚP) 

ZAMĚSTNANÁ OSOBA A OSOBA NA ÚP

 

OSVČ

PŘIHLÁŠKA NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

 

Pro více informací prosím kontaktujte pí Líkařovu 606 114 004

unnamed.jpg
bottom of page