Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

hubert-2.jpg

 

Příspěvky

Co ještě dětem přibalit na tábor

12. 7. 2016

Rádi bychom rodiče poprosili, aby dětem přibalili následující vybavení:

 

KŠILTOVKA

PLÁŠTĚNKA

HOLÍNKY

REPELENT, OPALOVACÍ KRÉM, FENISTIL GEL 

děkujeme za pochopení 

 

Informace k blížícím se letním táborům

23. 6. 2016

 

Nástup - vždy v sobotu, na statku JK DOLLI Zálší č.p.3, od 14:00 do 16:00 hod

Odjezd - vždy v sobotu, od 9:00 do 11:00 hod

Nezapomeňte - průkaz pojištěnce (kopie), čestné prohlášení, souhlas rodičů k případnému ošetření dítěte, kapesné dětem dle vlastního uvážení ( plus 200 - 300 Kč na výlet)

Zapomeňte - mobilní telefony a drahou elektroniku, naopak přibalte hudební nástroj

 

Aktualizace obsazenosti letních a příměstských táborů

6. 6. 2016

 

Náš nový přírůstek Bohemia Dolli s hrdou maminkou Donnou

26. 5. 2016

 

Letn tábory 2016

2. 5. 2016

 

Léto u koní 2016

8. 3. 2016

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Letní tábory u koní a Příměstské tábory 2016

19. 1. 2016

Podrobné informace, termíny, atd..jsou umístěny v sekcích LETNÍ TÁBORY 2016 a PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

Hubertova jízda na Blatech

19. 10. 2015

 

Léto u koní 2015

15. 8. 2015

 

Léto v sedle si v JK DOLLI Zálší užilo přes 60 dětí z různých koutů ČR, ale i z blízkého okolí. Někteří využili možnost příměstských táborů, ale drtivá většina absolvovala celý týdenní pobyt. Během něj se děti učily nejen na koni jezdit, ale i o něj pečovat a navíc se i o něm něco dozvědět. Užily si týden na venkově pod stanem, u táboráků za zvuků praskajícího dřeva, rozehrané kytary, poznaly nové kamarády a rozšířily si obzory.

Druhý turnus byl navíc obohacen o výuku anglického jazyka. Vzhledem k tomu, že o prázdninách se děti nechtějí učit, a my s tím počítali, připravila si lektorka poutavou výuku z oblasti jezdectví a chovu koní. Výuky se také aktivně zúčastnil rodilý mluvčí z Nového Zélandu. Všichni jsme byli mile překvapeni, jak se děti nadšeně do výuky zapojily.

V průběhu týdne měly děti také výlet. Navštívili jsme ZOO Větrovy, muzeum loutek v Zaluží, a také pro náš region typickou Naučnou Borkovickou stezku. Vzhledem k tomu, že k venkovu a k jezdectví patří také myslivost, vydali jsme se navštívit chov daňků, kde si děti mimo jiné vyslechly i zajímavou přednášku o chovu těchto zvířat a o myslivosti.

A když děti nejezdily a nevýletovaly, měly na táboře k dispozici trampolínu a bazén, který se v letošním parném létě skvěle osvědčil.

Tímto bychom rádi poděkovali všem skvělým dětem a jejich rodičům, protože i my jsme si prázdniny s dětmi opravdu užili. Těšíme se na další ročník letních táborů u koní, kdy děti na statku přivítáme již podvacáté.

 

Za tým JK DOLLI Zálší

Radka Líkařová

 

Dodatečné informace pro účastníky příměstských táborů

15. 7. 2015

Děti, které na statku nepřespávají, ale každý den jezdí domu, mají celodenní program stejný jako děti, které na statku zůstávají (viz. letní tábory a příměstské tábory). 

Co si nezapomenout?

Na jezdecký výcvik - dlouhé kalhoty (legíny, tepláky, případně jezdecké kalhoty), pevné boty (nejlépe tenisky, které nemají velký jazyk - z důvodu bezpečnosti) případně jezdeckou výstroj ( v případě potřeby je možnost zapůjčení jezdecké přilby a bezpečnostní vesty v jezdeckém klubu)

Na odpolední program - podle počasí oblečení na převlečení (šortky, sandály, holínky, pláštěnka, plavky - ručník)

Dále - ešus, příbor, hrneček, bílé tričko na batikování